Hakkımızda.

Neden Ars Tekstil?

ARS Tekstil

Ars Tekstil Çerkezköy’de parça kumaş, ram kenarı, tekstil hurdası gibi ürünlerin toptan satışını yapmaktadır. Ars Tekstil üstün tecrübesi, ürün çeşitliliği, yüksek stok kapasitesi Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy bölgesinde aranan bir firma olmuştur. Tekstil fabrikalarında üretimden artan, parça ve kırpıntı kumaşları, Ram makinelerinden kesildikten sonra fire olan kısımları firmalardan alınıp özenle tür ve sınıflarına göre ayrılıp çuvallara doldurulur ve preslenerek hacmi düşürülerek depolanmaktır. Ars Tekstil Çorlu, Çerkezköy bölgesinde geri dönüşüm ve toptan satış hizmeti konusunda sektörün önde gelen firması haline gelmiştir. Firmamız zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir.

Neden ARS Tekstil?

2011 de kurulan firmamız, tekstil endüstrisine geri dönüşüm zihniyetiyle yeni bir soluk getirmiştir. Uzman ekibimiz ve profesyonel çalışma anlayışımız ile sektörümüzde lider konumda bulunuyoruz. Son müşterinin ilgisini çekebilecek ürünler üretirken, doğayı tekstil atıklarından temizliyor ve bunları müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanıyoruz.

Neden Ars Tekstil?
Neden Ars Tekstil?

Misyonumuz

Misyonumuz, geri dönüşüm ürünü olan tekstil atıklarının israfını engelleyerek kullanışlı olacak ürünler (iplik bobinleri) elde ederek doğaya faydalı olabilmektedir. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı uzman ekibi ile birlikte sorularınıza anında cevap vermeye hazırdır ve siz değerli müşterilerimizden gelecek geri dönüşleri beklemektedir.

Neler Yapıyoruz?

Genelde fabrika atıkları olan tekstil ürünlerini geri dönüşüm anlayışımız ile birleştirerek son kullanıcıya hitap edecek ürünler üretiyoruz. Bu sayede hem kaynak kullanımını azaltıyor, hem de çevreyi kirletecek atık olarak biriken kumaş parçaları vs. gibi tekstil atıklarını yeniden değerlendiriyoruz.

Neden Ars Tekstil?
İletişim

Dahası mı?

Hakkımızda daha detaylı bilgilere ulaşmak için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz!